Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2017  >  Sayı 49
 

Çin'in Büyük Ses Getiren Projesinde Türk Firması İmzası!

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

 

Ağustos 21, 2017

Istanbul

Son yıllarda tüm sektörlerde Asya'ya yapılan yatırımlardaki yükselis, turizmi etkilediği gibi atraksiyon sektöründe de önemli gelismelere yol açıyor. Özellikle Çin'de önde gelen birçok eğlence merkezinin ilgi çekmesine bağlı olarak oteller de bu yönde çalısmalar gerçeklestirerek misafirlerine sunduğu imkanları gelistiriyor.

Çin'in  güneyinde doğal güzellikleri ve tropikal iklimi ile turistler için en popüler duraklardan biri olan Hainan Adası'nda bulunan Qizibay New Century Resort Hotel de bu trendi takip ederek gerçeklestirdigi su parkı projesiyle basarılı bir yılı tamamlamıs oldu.  2016 yılının Mayıs ayında açılan otelde 2016 Temmuz ayında tamamlanan su parkı, ziyaretçiler tarafından en çok ilgi gören ve Çin'de büyük ses getiren bir proje olarak biliniyor. Su parkının tüm tasarım, mühendislik, üretim ve montajının arkasında ise sektörde dünya çapında liderliğini koruyan bir Türk sirketinin imzası var: Polin Waterparks!

Polin Waterparks,  su parkları ve atraksiyonları sektöründe ürünleri ,  sektöre yön veren Ar-Ge çalısmaları, ürünlere uyguladığı özel efektler , yıllardır süre gelen kaliteden ödün vermeden 103 ülkede 3000'den fazla basarılı projeye imza atarak dünya çapında sektör lideri konumunda. Her projede olduğu gibi Çin'de gerçeklestirilen Qizibay New Century Resort Hotel projesi için de 27.500 metrekarelik bir alana yayılan su parkının planlamasında Polin Waterparks, essiz bir tasarım ortaya koyarak adaya gelen ziyaretçiler için oteli ilgi odağı haline getirdi. Tesiste her kesimden ziyaretçi için Polin Waterparks tarafından özenle dizayn edilmis bölümler bulunuyor. Su parkının tasarımında Polin Waterparks imzalı, defalarca ödüle layık görülen 5 farklı su kaydırağının birlesiminden özgün bir ürüne dönüsen Super Combo su kaydırağı ve ziyaretçiler için eğlenceyi, adrenalini doruklarda yasatacak özel formlu 10 adet farklı su kaydırağı bulunuyor. Parkın minik ziyaretçileri için de ayrılan özel bölümde 9 farklı su kaydırağı düsünülmüs. Bir diğer önemli bulusma noktası ise adrenalin severler için dizayn edilen sörf havuzu. Park, sahip olduğu tüm bu imkanlar ile birlikte açıldığı günden bu yana ziyaretçilerinden tam not aldı.

Polin Waterparks, bir Türk markası olarak sektördeki en genis ürün gamı  ile her park için A'dan Z'ye hizmet vererek basarılı projelerine yenilerini ekliyor. Asya bölgesinde yükseliste olan atraksiyon sektöründe tasarımlarıyla devrim yaratan Polin Waterparks'ın gelecek süreçte tamamlanacak olan projeleri ile Çin'de adından söz ettirmeye devam etmesi bekleniyor.  

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflara ulasmak için tıklayınız. 

###

Görsel 1Görsel 2

 

Görsel 3

Görsel 4

Görsel 5

Görsel 6

 

Polin Waterparks Hakkında 

1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin Waterparks, su parkları tasarım, üretim, mühendislik ve montajında bir dünya lideridir. 103 ülkede 3000'den fazla su parkı projesi gerçeklestiren Polin Waterparks; "Daima Yenilikçi", "Dünya Çapında Üstün Kalite" ve "Teknoloji Liderliği" vizyonuyla sektöründe birçok ilki gerçeklestirmistir. Bugün birçok ülkenin, hatta kıtanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin Waterparks imzası vardır.

İletisim: Sohret Pakis / Pazarlama ve Kurumsal İletisim Direktörü 

Tel.: (+90 262) 656 64 67 

Email: sohret.pakis@polin.com.tr

Web:www.polin.com.tr

Daha fazlasi icin tiklayiniz.

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap