Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2018  >  Sayı 51
 

Philadelphia Hayvanat Bahçesi'ndeki Su Samurlarının Su Kaydırağı Keyfi

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Dünyanın 105 ülkesinde gerçeklestirdiği 3000 su parkı projesi ile Polin Waterparks her gün milyonlarca insanı mutlu ediyor. Bugünlerde sadece insanlar değil, Philadelphia hayvanat bahçesinin sevimli su samurları da Polin'in su kaydıraklarının keyfini çıkarıyor.

Philadelphia Hayvanat Bahçesi, Carnivore Kingdom alanının yeniden tasarlanması ile birlikte, dünyanın en önemli yasam kaynağı olan suya olan farkındalığı arttırmak için "Su, Hayattır" temasını hayvanat bahçesinde uygulamaya basladı. Böylece suyun hayvanlar ve insanlar için barınma, beslenme ve oyun oynamadaki katkısının sergilenmesi amaçlanıyor. 

Proje kapsamında hayvanat bahçesindeki "Su Samurları Selalesi" alanında su samurlarının yararlanabilmesi için Polin Waterparks imzalı bir su kaydırağı kuruldu. Philadelphia Hayvanat Bahçesi'nin misafirleri, bu alanı özellikle su samurlarının kendilerine ait su kaydıraklarından kayarken ortaya çıkan eğlenceli görüntülere sahit olmak için ziyaret ediyorlar. 

Polin Waterparks projenin hayat geçme sürecinde, birlikte birçok basarılı projeye imza attığı Kanadalı partneri Aquatics by Westwind ile beraber çalıstı. Aquatics by Westwind sahibi Bart Deeg "Su samurlarının su kaydıraklarıyla eğlencesini görmek Philadelphia Hayvanat Bahçesi misafirleri için inanılmaz bir deneyim. Bu projenin dünyadaki tüm canlılar için suyun ne kadar önemli olduğuna dikkat çekilmesi açısından çok önemli faydaları olacaktır. Bu derece önemli bir projenin bir parçası olmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz." seklinde proje hakkındaki düsüncelerini belirtti.

Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraflar için Tıklayınız.

###

Görsel 1 


Görsel 2 

Görsel 3 


Philadelphia Hayvanat Bahçesi Hakkında
 

 

Hayvanlar Zoo360 ile Philadelphia Hayvanat Bahçesi'nde daha önce hiç olmadığı gibi hareket halinde. Dünyada bir ilk olan sistem sayesinde ağaçların arasından geçen seffaf tünellerle olusan yollarla habitatlar birbirine bağlanıyor, inanılmaz büyüklükteki vahsi kedilere, görkemli primatlara, muhtesem mirketlere ve daha birçok hayvana hayvanat bahçesi içerisinde seyahat etme ve kesfetme fırsatı sunuyor. Amerika'nın ilk hayvanat bahçesinde yeni doğan bebek gorilleri, zürafaları, su aygırlarını, beyaz gergedanları, zebraları, kırmızı pandaları, Amur kaplanlarını ziyaret edebilirsiniz. 42 dönümlük Victoria bahçesini kesfedebilir ve ödüllü KeyBank Büyük Kedi Selalerinin, PECO Primat Rezervinin, McNeil Havacılık Merkezi ve KidZooU'nun, dinamik görüntüler sunan vahsi yasam akademisinin, nadir ırkların ve uygulamalı deneyimlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Philadelphia Hayvanat Bahçesi Philadelphia'nın 2. en yüksek biletleme yapılan atraksiyonudur, bölgenin önde gelen koruma kuruluslarından biri olan ve içlerinde çok nadir ve tükenmekte de olan yaklasık 1.300 hayvana ev sahipliği yapmaktadır. İnsanları vahsi yasama bağlayarak, Philadelphia Hayvanat Bahçesi eğlenceli bir kesif imkanı yaratmakta ve hayvanlar ve habitat için ilham vermektedir. Hayvanat Bahçesi geçtiğimiz yıl 1.25 Milyon ziyaretçiyi ağırladı. Philadelphia Hayvanat Bahçesi Hayvanat Bahçeleri ve Akvaryumlar akredite kurulusudur. Philadelphia Hayvanat Bahçesi sigara içilmeyen bir tesisdir.

Polin Waterparks Hakkında 

1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin Waterparks, su parkları tasarım, üretim, mühendislik ve montajında bir dünya lideridir. 105ülkede 3000 su parkı projesi gerçeklestiren Polin Waterparks; "Daima Yenilikçi", "Dünya Çapında Üstün Kalite" ve "Teknoloji Liderliği" vizyonuyla sektöründe birçok ilki gerçeklestirmistir. Bugün birçok ülkenin, hatta kıtanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin Waterparks imzası vardır. 

Daha fazlası icin tıklayınız.

Polin Waterparks İletisim: Sohret Pakis / Pazarlama ve Kurumsal İletisim Direktörü 

Tel.: (+90 262) 656 64 67 

Email: sohret.pakis@polin.com.tr

Web: www.polin.com.tr

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap