Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2012  >  Sayı 33
 

Polİn Tayland'da Santorİnİ temalı bİr su parkına İmza atıyor

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Santorini Water Fantasy 2013'te açılıyor

Tayland'ın önde gelen perakende üreticilerinden merkezi Bangkog'da bulunan Pena Group, 05.05.2012 tarihinde açılan Santorini temalı Santorini eğlence kompleksine bir su parkı ekliyor.

2013 yılının bahar aylarında açılacak su parkı Santorini Water Fantasy ismiyle hizmete girecek. Türkiye'den Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri firması bu önemli projenin tasarımından, üretimine ve montajına tüm süreçleri gerçeklestirecek. Santorini Water Fantasy' de Polin imzalı ve "Avrupa'nın En İyi Su Kaydırağı" ödülünü alan "King Cobra" su kaydırağı da yer alıyor. Bunlarla birlikte projede yine Polin tasarımı, yüksek adrenalinli "Looping Rocket", "Space Shuttle", "Windigo" gibi özel ve ödüllü kaydıraklar da yer alıyor. 4 dönüm alan üzerinde kurulacak su parkında toplam 20 tane kaydırak ve özel temalı bir interaktif su oyun parkı yer alıyor. Santorini Water Fantasy, bölgenin önde gelen alısveris merkezi ve Santorini Park'ın en önemli parçası olan Cha-Am Premium Outlet Mall'un hemen yanında yer alacak.

Tayland'ın Phetchaburi Bölgesi'nde kurulacak bu proje simdiden ülkede heyecan yarattı. Phetchaburi Bölgesi Bangkok'a 165 km uzaklıkta yer almaktadır.Pena House Public Co. Ltd. ve yan kuruluslarının Yönetim Kurulu Baskanı, Supoj Tantichirasakul: "Yakın zamanda daha da artacak olan turist potansiyeli olduğu için bu projeyi doğru zamanda yarattığımızı düsünmekteyim. Biz Santorini Park'tan sonra Santorini Water fantasy ile de bu bölgenin gelisimine yardım eden ve bunun da devamlılığını sağlayan bir grubuz" seklinde görüslerini bildirdi.

Yüksek çözünürlüklü görseller için tıklayınız.

King Cobra videosunu izlemek için tıklayınız.

ntorini Park Hakkında
'Eğlenceli Alısveris Deneyimi' sloganı ile Tayland'ın baskenti Bangkok'a 165 km uzaklıkta yer alan ve 05.05.2012 tarihinde açılan Santorini Park, eğlence, alısveris, otel ve park olmak üzere 4 ana bölümden olusuyor.Daha Fazla Bilgi için http://www.santoriniparkchaam.com

Pena Grup Hakkında
Pena Grup hazır giyim sektöründeki 20 yıllık tecrübesi ile Tayland'ın önde gelen perakendecileri ve üreticilerindendir. Pena Grup, Ülke ekonomisinin gelismesine ve büyümesine katkıda bulunan perakende alısveris merkezlerinden önde gelen ismidir ve Tayland'da perakende alısverisi alanının yüzde 20'sine sahiptir.Daha Fazla bilgi için http://penagroup.com.my/home.html

Polin Hakkında
1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin, su kaydırakları ve su parkları tasarım, üretim ve montajında bir Dünya lideri'dir. 82 ülkede 2000'den fazla su parkı projesi gerçeklestiren Polin; "Daima Yenilikçi", "Dünya Çapında Üstün Kalite" ve "Teknoloji Liderliği" vizyonuyla sektöründe bir çok ilki gerçeklestirmistir. Bugün bir çok ülkenin, hatta kıtanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin imzası vardır. Dünya'nın en genis ürün çesitliliğine sahip olan Polin'in 2010 yılında lanse ettiği King Cobra kaydırağı Avrupa' nın en iyi su kaydırağı seçilmistir.

Polin 2006 yılından bu yana kaydıraklarını uzay mekiği üretiminde kullanılan iki tarafı parlak yüzeyli ve pürüzsüz, daha mukavim ama daha hafif, görselliği mükemmel ürün elde etme gibi önemli avantajları olan RTM (Resin Transfer Molding) kapalı kalıp teknolojisiyle üretmeye baslamıstır. Bu teknoloji kaydırak üretiminde en ileri noktadır. Polin böylece, bu üretim tekniğini kullanarak üretim yapan ilk ve tek Avrupa' lı su kaydırağı üreticisi olmustur.

Polin su kaydıraklarının, tüm tasarım, üretim, montaj ve servis süreçleri 2003 yılından beri ISO Uluslararası Kalite Yönetim sistemi altında; Avrupa (EN) ve Amerika (ASTM) Normlarına uygun olarak yürütülmektedir. Polin bu kalite belgesine sahip ilk Avrupa' lı su kaydırağı üreticisidir.

İletisim: Söhret Pakis / Pazarlama Müdürü
Tel.: +90 262 656 64 67
E-mail: sohret.pakis@polin.com.tr
Web: www.polin.com.tr

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap