Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2012  >  Sayı 33
 

Polİn Türkİye'nİn 2012 KOBİ İhracat Sampiyonu

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 
Export Winner

SGEB tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen 'Kobi ve Girisimcilik Ödülleri' töreninde Polin Dıs Ticaret yılın ihracatçı ödülünü aldı.

KOSGEB 'in basarılı KOBİ'lerin ve yenilikçi girisimcilerin kamuoyuna tanıtılması, basarılı girisimcilerin ve KOBİ'lerin desteklendirilmesi ve özendirilmesi amacıyla düzenlediği KOBİ ve Girisimcilik Ödülü 20 Kasım 2012 tarihinde Swiss Otel Ankara'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Toplam 8 kategori de sahiplerini bulan ödül törenine Basbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Nihat Ergün, KOSGEB Baskanı Mustafa Kaplan, Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan ile çok sayıda davetli katıldı.

2012 yılı Türkiye ihracat ödülününü Polin Dıs Ticaret Genel Müdürü Basar Pakis'e Basbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan takdim etti.

Ödül töreninden fotoğraflar için tıklayınız.

Ödül töreni Logosu için tıklayınız.

Polin'in gerçeklestirdiği projelerden örnek fotoğraflar için tıklayınız.

Polin Hakkında
1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin, su kaydırakları ve su parkları tasarım, üretim ve montajında bir Dünya lideri'dir. 82 ülkede 2000'den fazla su parkı projesi gerçeklestiren Polin; "Daima Yenilikçi", "Dünya Çapında Üstün Kalite" ve "Teknoloji Liderliği" vizyonuyla sektöründe bir çok ilki gerçeklestirmistir. Bugün bir çok ülkenin, hatta kıtanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin imzası vardır. Dünya'nın en genis ürün çesitliliğine sahip olan Polin'in 2010 yılında lanse ettiği King Cobra kaydırağı Avrupa' nın en iyi su kaydırağı seçilmistir.

Polin 2006 yılından bu yana kaydıraklarını uzay mekiği üretiminde kullanılan iki tarafı parlak yüzeyli ve pürüzsüz, daha mukavim ama daha hafif, görselliği mükemmel ürün elde etme gibi önemli avantajları olan RTM (Resin Transfer Molding) kapalı kalıp teknolojisiyle üretmeye baslamıstır. Bu teknoloji kaydırak üretiminde en ileri noktadır. Polin böylece, bu üretim tekniğini kullanarak üretim yapan ilk ve tek Avrupa' lı su kaydırağı üreticisi olmustur.

Polin su kaydıraklarının, tüm tasarım, üretim, montaj ve servis süreçleri 2003 yılından beri ISO Uluslararası Kalite Yönetim sistemi altında; Avrupa (EN) ve Amerika (ASTM) Normlarına uygun olarak yürütülmektedir. Polin bu kalite belgesine sahip ilk Avrupa' lı su kaydırağı üreticisidir.

Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin www.polin.com.tr.

İletisim: Söhret Pakis / Pazarlama Müdürü
Tel.: +90 262 656 64 67
E-mail: sohret.pakis@polin.com.tr
Web: www.polin.com.tr