Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2017  >  Sayı 49
 

Polin Waterparks Avrupa İs Ödülleri'nden Ruban d'Honneur ile döndü.

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

 

Polin Waterparks Avrupa İs Ödülleri'nde (European Business Awards) ''İthalat/İhracat'' kategorisinde Avrupa'nın En İyi 10 sirketi arasına girerek ''Ruban d'Honneur'' ödülüne layık görüldü.  

İstanbul (9 Mayıs 2017) - Dünyanın önde gelen danısmanlık firmalarından RSM tarafından organize edilen ve Avrupa'nın en önemli is liderleri, akademisyenleri ve kamu temsilcileri tarafından desteklenen, 34 ülkeden, 32 bini askın sirketin katıldığı, girisimcilik, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik alanlarında en iyilerin seçildiği "Avrupa İs Ödülleri" (European Business Awards - EBA) 2016-2017 yarısmasının sonuçları, 4 Mayıs'ta Dubrovnik'te düzenlenen gala gecesinde açıklandı. %100 yerli sermaye ve is gücüyle hizmet veren, su parkları tasarım, mühendislik, üretim ve montajında sektörün global lider markası, Polin Waterparks, İthalat/İhracat kategorisinde Avrupa'nın En İyi 10 sirketi arasına girerek ''Ruban d'Honneur'' ile ödüllendirildi.

Avrupa İs Ödülleri (European Business Awards - EBA), uzun soluklu bir yarısma. Temmuz 2016'da baslayan EBA ödül sürecinde, ilk olarak Türkiye'yi temsil etmek üzere bir üst kategoride yarısacak 10 ''Ulusal Sampiyon (National Champion)'' seçildi. Polin Waterparks bu ilk asamada da finale kalarak Türkiye'yi temsil etmek üzere bir üst kategoride yarısacak 10 Ulusal Sampiyonlardan (National Champion) biri olmustu.

4 Mayıs'ta Hırvatistan'ın Dubrovnik kentinde gerçeklestirilen ödül töreninde, kendini su parkı sektörüne adamıs tüm Polin Waterparks çalısanları adına ödülü alan Polin Waterparks Genel Müdürü Sn. Basar Pakis ''Avrupa'nın en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa İs Ödüllerinde ülkemizi temsil ederek, İthalat/İhracat kategorisinde ''Ruban d'Honneur'' olmanın gururunu yasıyoruz. 40 yıldır sektörümüzde gösterdiğimiz basarılı çalısmalarımızın ardında, sektöre yön veren yeniliklerimiz, 100 ülkede kendi markamızla gerçeklestirdiğimiz 2500'den fazla su parkı projesi ile, su kaydırakları tasarım, mühendislik, üretim ve montajında globalde sektör lideri konumunuzu bu ödülle perçinleyerek, basarılarımızı sürdürmeye devam edeceğiz'' dedi.

Avrupa İs Ödülleri (European Business Awards - EBA) Hakkında

2007 yılından bu yana düzenlenen Avrupa İs Ödülleri, daha güçlü ve daha basarılı bir is dünyasının gelisimini amaçlıyor. 34 ülkeden 32 bin'in üzerinde sirketin katıldığı Avrupa İs Ödülleri'nde sirketler, inovasyon, etik ve is mükemmelliği anlamındaki temel değerlerine göre değerlendiriliyor. Ödüller, girisimcilik, çevre ve sürdürülebilirlik, müsteri odaklılık gibi 11 ayrı kategoride veriliyor.   

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için tıklayınız.

Yüksek çözünürlüklü logolar için tıklayınız.    

###

 

Görsel 1 (Polin Waterparks Genel Müdürü Sn. Basar Pakis Ödülü Alırken)    Görsel 2 Görsel 3 

 

''Polin Waterparks Experience'' videomuzu izlediniz mi?

 

Polin Waterparks Hakkında

1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin Waterparks, su parkları tasarım, üretim, mühendislik ve montajında bir dünya lideridir. 100 ülkede 2500'den fazla su parkı projesi gerçeklestiren Polin Waterparks; "Daima Yenilikçi", "Dünya Çapında Üstün Kalite" ve "Teknoloji Liderliği" vizyonuyla sektöründe birçok ilki gerçeklestirmistir. Bugün birçok ülkenin, hatta kıtanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin Waterparks imzası vardır.

İletisim: Sohret Pakis / Pazarlama ve Kurumsal İletisim Direktörü 

Tel.: (+90 262) 656 64 67 

Email: sohret.pakis@polin.com.tr 

Web: www.polin.com.tr  

Daha fazlası için tıklayınız.

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap