Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2015  >  Sayı 42
 

Polin Waterparks Kurumsal Kimlik Lansmanı

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Deneyim ve Uzmanlık. Dünya Çapında Üstün Kalite. İnovasyon. Teknoloji Liderliği. Müşteri Odaklılık. Adanmışlık.
 
Polin, 40 yıla yakın süredir tüm işlerini bu vizyonla üretiyor. Bizi, bir aile şirketinden küresel lidere dönüştüren bu tutku. Sadece güvene değil, güvenliğe bağlılık ve yaratıcılık, kalite, teknoloji; 93 ülkede, 2500 su parkı projesinin temelinde bunlar yatıyor. Su kaydıraklarında, dünyanın en geniş ürün yelpazesini sunuyor olmak yine tarifsiz bir gurur veriyor.
 
Zamanla tutkumuz, işimiz oldu.
 
Teknolojiyi üretime uyarlayan, hep farklının peşinde olan, yenileyen, yenilenen yenilikçilik anlayışımız, oyunu değiştiren tasarımlarımızla, dünyanın en büyük ve ödüllü su parklarında ismimizin oluşu tesadüf değil. Yaratıcılığın, inovasyonun ve heyecanın buluştuğu King Cobra, Space Shuttle, Surf Safari, Twister Racer, Racer Turbolance gibi nice tasarımlarımız ve L-RTM, NLE, SPE gibi oyun değiştiren teknolojilerimiz alışıldık standartları yok ediyor, yenilerini inşa ediyor.
 
Yazarak anlatmak yeterli gelmiyor.
 
Kaydıraklarımızın tasarımında, mühendisliğinde ve üretiminde kusursuzluktan başka kriter kabul etmiyoruz. Kalite ve inovasyon kelimelerinin herkesin dilinde olduğu ve bir lütufmuş gibi sunulduğu günümüz dünyasında biz, kaliteyi ve inovasyonu yaptığımız her işin temeline inşa ediyoruz. Ve sözleri bir kenara bırakıp sizi ancak deneyimleyebileceğiniz bir yolculuğa davet ediyoruz.
 
Logomuzdaki yenilik
 
Bizi kurulduğumuz günden bugüne taşıyan logomuz formunu yeniledi. Ve heyecanımıza ilham veren su parklarımızın kuş bakışı görünüşü, yeni logomuza da esin kaynağı oldu. Tüm dünyaca bilinen ismimizle ‘Polin Waterparks’ın baş harflerine de logomuzda yer verdik.
 
Aslında değişen pek bir şey yok. Kurucularımızın tutkusu, yola koyulduğumuz ilk günün heyecanı, kusursuzluğa bağımlılık ve deneyimler yaratma arzusu. Hepsi aynı. Logomuzdaki minik dokunuş dışında.
 
Yenilik, deneyim, uzmanlık ve kusursuzluk arayışında olan herkesi yeni deneyimlere davet ediyoruz.


Polin Waterparks

Logonun Hikayesi

EXPERIENCE THE MOVIE

EXPERIENCE THE LOGO 

 

Polin Hakkında

1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin, su kaydırakları ve su parkları tasarım, üretim ve montajında bir dünya lideridir. 93 ülkede 2500'den fazla su parkı projesi gerçekleştiren Polin; "Daima Yenilikçi", "Dünya Çapında Üstün Kalite" ve "Teknoloji Liderliği" vizyonuyla sektöründe birçok ilki gerçekleştirmiştir. Bugün birçok ülkenin, hatta kıtanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin imzası vardır. Dünya'nın en geniş ürün çesitliliğine sahip olan Polin'in 2010 yılında lanse ettiği King Cobra kaydırağı 2012-2013 ve 2014 yıllarında Avrupa'nın en iyi su kaydırağı seçilmiştir. Polin 2006 yılından bu yana kaydıraklarını uzay mekiği üretiminde kullanılan iki tarafı parlak yüzeyli ve pürüzsüz, daha mukavim ama daha hafif, görselliği mükemmel ürün elde etme gibi önemli avantajları olan RTM (Resin Transfer Molding) kapalı kalıp teknolojisiyle üretmeye başlamıştır. Bu teknoloji kaydırak üretiminde en ileri noktadır. Polin böylece, bu üretim tekniğini kullanarak üretim yapan ilk ve tek Avrupalı su kaydırağı üreticisi olmuştur. Polin Su Parkları'nın, tüm tasarım, üretim, montaj ve servis süreçleri 2003 yılından beri ISO Uluslararası Kalite Yönetim sistemi altında; Avrupa (EN) ve Amerika (ASTM) Normlarına uygun olarak yürütülmektedir. Polin bu kalite belgesine sahip ilk Avrupalı su kaydırağı üreticisidir. 

Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin. www.polin.com.tr 

 

 

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap