Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2007  >  Sayı 7
 

Polİn Yapex Fuarıyla 2008 Yılına Hızlı Gİreceğİnİn İinyalİnİ Verdİ!

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Polin, 25-28 Ekim tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen Yapex Fuarında her sene olduğu gibi yerini alıp,müşterilerine en yeni ürünlerini tanıtma imkanı bulmuştur.Renkli ve geniş ürün gamı ile fuar boyunca ziyaretçilerin ilgi odağı olan Polin,sektöründe lider olmanın kendisine yüklediği sorumluluğu yerine getirmiştir.

Polin 2007 yılında kalite konusunda Avrupalı üreticiler arasında ilk olarak, uzay mekiği üretiminde kullanılan LRTM (Light Resin Transfer Molding) yöntemiyle iki tarafı parlak olarak üretimine geçmiş olduğu kaydırakları Yapex Fuarı'nda tanıtarak yıllardır araştırma ve geliştirmeye verdiği önemin karşılığını almanın haklı sevincini yaşamaktadır.

2007 yılı temmuz ayında havuz sektörünün lider firması Günsu A.Ş. ile Antalya Organize Sanayi bölgesinde 6.000m2 kapalı alana sahip Fipol'ü kuran Polin,bu firma bünyesinde fiberglas havuz üretimine başlamıştır.Yapex Fuarı boyunca ziyaretçiler Fipol'ün üretmiş olduğu ilk fiberglas havuz modelini de inceleme imkanı bulmuşlardır.

Polin standında ayrıca 25,00m uzunluğunda kurmuş olduğu Açık Su Kaydırağını,havuz eğlence araçları segmenti altında topladığı ürünlerinden ahtapot,yılan,fil ve kurbağa kaydırak ile Palyaço ve Penguen duşlarını da ziyaretçilerin beğenisine sunmuştur.

İlklere imza atma geleneğini bu senede sürdüren Polin, kurmuş olduğu sirkülasyon sistemi ile kaydıraktan su akıtarak, genel kaydırak mekanizmasını ziyaretçilere tanıtmıştır.

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap