Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2008  >  Sayı 12
 

Polİn'den Bİr Yenİlİk Daha: The Wonderslİde Systems-Kaydıraklar İçİn Muhteşem Görsel Efektler ve Ses Efektlerİ

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

The Wonderslide Systems ürün grubu altında müşterilerimize sunulacak olan görsel efektler, ışık ve ses efektleri, çeşitli Polin kaydıraklarına uygulanarak ziyaretçilerimizin eğlence ve heyecanını maximuma çıkarmak üzere tasarlanmıştır. Bu ürün grubu altında sunacağımız başlıca uygulamalar:

Wonderslide Su Ekranı: Tüp kaydırakların içine kurulan su ekranlarına yansıtılacak çeşitli görünütlerle ziyaretçilere bir duvarın, örümcekağının ya da köpek balığı ağzının içinde geçiyormuş hissi yaşatılacak ve misafirleriniz bu heyecanlı yolculuğa doyamayacak! Su ekranına ayrıca tesisler tarafından talep edilen tesis logoları da yansıtılabilir.

Wonderslide Gökkuşağı Efekti: Polin'in klasik şeffaf ışık bantları uygulamasına takviye olarak yapılabilecek gökkuşağı renklerindeki elektrikli ışık efektleri ile kaydıraklar çok daha eğlenceli ve heyecanlı olacak!

Wonderslide Uzayyolu (Samanyolu) Efekti: Fiberoptik tekniği ile tüp kaydırakların iç yüzeylerinde yaratılan sayısız yıldız efekti, ziyaretçilerinize Uzayyolunda yolculuk etmenin büyülü keyifi yaşatacak! Uzayyolu efektini çeşitli ses, müzik ve lazer efektleri ile birleştirerek bu heyecanı artırmak da mümkün olacak.

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap