Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2014  >  Sayı 39
 

Polİn'İn İlk “Racer Twİn Turbolance” Kaydırağı İspanya'da Kuruldu!

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Polin ilk “Racer Twin Turbolance” kaydırağının kurulumunu İspanya'daki Aqualand Maspalomas su parkında  gerçekleştirildi.

İspanya’daki Aqualand Maspalomas su parkı ikinci yıl sezonunu Polin’in kurulumunu gerçekleştirdiği Avrupa’nın en büyük kaydıraklarından biri olan ''Racer Twin Turbolance'' ile açtı.

Kanarya Adaları’nın güney kesiminde Las Palmas bölgesinde yer alan park, Aqualand su parkı zincirinin bir halkası olarak, Fransa, İspanya, Portekiz, Finlandiya İsviçre gibi ülkelerdeki Avrupa’nın 20 farklı noktasında faaliyet gösteren Aspro Group’a bağlı olarak faaliyet gösteriyor.

''Racer Twin Turbolance'' iki dairesel tüp kaydıraktan oluşuyor ve her bir tüpte bir ziyaretçiye bu inovatif tasarım ile muhteşem bir heyacan yaşatıyor. Polin’in “Doğal Işık Efekti” teknolojisi sayesinde kaydırak hem kayanlar için hem de izleyenler için çok güzel bir görüntü sağlıyor. Güneş ışığının kaydıraklardaki şeffaf şeritlerden içeri akan yansıması ile benzersiz bir heyecan kombine edilmiş oluyor. Kaydıraklarda aynı zamanda Polin’in tüm kaydıraklarında var olan RTM (Resin Kapalı Kalıp Üretimi) teknolojisi ile parlaklık ve sağlamlık en üst seviyede tutuluyor. Aynı anda 2’şer kişilik 2 botla kayılabilen kaydırak yüksek kapasiteli bir kaydırak olarak karşımıza çıkıyor.

 Tamamıyla kapalı ya da açık, yarı açık ya da yarı kapalı, havuz çıkışlı ya da kuru çıkış, tek ya da ikili kayabilme opsiyonları ve “Doğal Işık Efekti”, “RTM (Resin Kapalı Kalıp)” teknolojileri ile ''Racer Twin Turbolance'' Polin’in Avrupa’daki son yıldızlarından biri olarak Kanarya Adaları’nda muhteşem bir deneyim sunuyor. 

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için lütfen tıklayınız.

''Racer Twin Turbolance'' ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

''Turbolance'' videosu için tıklayınız.

 

 

Polin Hakkında

1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin, su kaydırakları ve su parkları tasarım, üretim ve montajında bir dünya lideridir. 90 ülkede 2500'den fazla su parkı projesi gerçekleştiren Polin; "Daima Yenilikçi", "Dünya Çapında Üstün Kalite" ve "Teknoloji Liderliği" vizyonuyla sektöründe birçok ilki gerçekleştirmiştir. Bugün birçok ülkenin, hatta kıtanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin imzası vardır. Dünya'nın en geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Polin'in 2010 yılında lanse ettiği King Cobra kaydırağı Avrupa'nın en iyi su kaydırağı seçilmiştir.

Polin 2006 yılından bu yana kaydıraklarını uzay mekiği üretiminde kullanılan iki tarafı parlak yüzeyli ve pürüzsüz, daha mukavim ama daha hafif, görselliği mükemmel ürün elde etme gibi önemli avantajları olan RTM (Resin Transfer Molding) kapalı kalıp teknolojisiyle üretmeye başlamıştır. Bu teknoloji kaydırak üretiminde en ileri noktadır. Polin böylece, bu üretim tekniğini kullanarak üretim yapan ilk ve tek Avrupalı su kaydırağı üreticisi olmuştur.

Polin su kaydıraklarının, tüm tasarım, üretim, montaj ve servis süreçleri 2003 yılından beri ISO Uluslararası Kalite Yönetim sistemi altında; Avrupa (EN) ve Amerika (ASTM) Normlarına uygun olarak yürütülmektedir. Polin bu kalite belgesine sahip ilk Avrupalı su kaydırağı üreticisidir.

 

Polin ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin. www.polin.com.tr

Detaylı bilgi için Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Şöhret Pakiş ile (+90 262) 656 64 67 numaralı telefonumuzdan ya da sohret.pakis@polin.com.tr e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.