Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2007  >  Sayı 2
 

Temalı Kapalı Aquapark 'Jungle', Kharkov, Ukrayna

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Polin müşterilerinin hayallerini sadece açık su parklarında değil, aynı zamanda kapalı su parklarında da gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Polin, taahhütlerini bir kez daha başarılı bir şekilde yerine getirmiş ve Ukrayna'nın Kharkov şehrinde görenleri büyüleyen görkemli bir kapalı aquapark projesi gerçekleştirmiştir. 2007'nin Nisan ayından beri açık olan bu temalı kapalı aquapark; kendisini tamamlayan ve ziyaretçilerin kendilerini tropik bitkilerin, Dünya'nın tropik bölgelerinden gelen hayvanların ve okyanus derinliklerinden gelen okyanus sakinleri ile Kızılderili yerlilerin de parçası olduğu Vahşi bir Orman'ın içinde hissetmesini sağlayan bir temaya sahiptir. Aquapark adını da bu temadan almış ve “Vahşi Orman (Jungle)” olarak adlandırılmıştır.

Bu temalı aquapark Ukrayna'daki en büyük kapalı ve temalı aquapark olup, Kharkov şehrinde büyük bir etki uyandırmış ve çok kısa bir süre içinde Kharkov'un en popüler eğlence parkı ve merkezi haline gelmiştir. Aquapark 3600m2'lik bir su alanına, toplamda yaklaşık 300m'lik uzunluğa sahip 8 kaydırağa, bu kaydıraklar için inşa edilmiş 3 adet düşme havuzuna, dalga havuzuna, tembel nehire, çocuk havuzuna, spa, sauna ve su masajı alanları ile birlikte jakuzilere de sahiptir. Bu temalı aquaparkın tüm konstrüksiyonu 2 yıl içinde tamamlanmıştır. Temalı Kharkov Kapalı Aquapark'ı sadece kaydıraklar, havuzlar, tembel nehir ve dalga havuzundan oluşan bir aquapark değil; aynı zamanda tüm konsept dizaynı ve temasıyla bir sanat harikasıdır.

Vahşi Orman Temalı Kharkov Kapalı Aquapark'ın başarısı ve ünü bu parkın Vietnamlı yatırımcısının anavatanı olan Vietnam'dan dahi duyulmuştur. Yatırımcının yakın bir arkadaşı Kharkov'daki bu temalı aquaparkı görmüş ve hayran kalmıştır. Daha sonra da Vietnam'da bir aquapark yapmaya karar vermiş ve Polin'e büyük bir aquapark projesinin siparişini vermiştir. Polin Vietnam'daki bu projeyi de başarıyla üretmiş ve tamamlamıştır. Bu aquaparkın da kapılarını ziyaretçilere bu ay açması planlanmaktadır.

Polin, Dünya'nın dört bir yanında benzer güzellikte aquapark projelerini hayata geçirmeyi ve müşterilerine vereceği tüm taahhütleri aquapark projelerini başarıya götürecek şekilde yerine getirmeyi sürdürecek olup; bu projelerde Polin'e güvenen herkesin hayalleri gerçeğe dönüşmeye devam edecektir

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap