Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2007  >  Sayı 2
 

Ukrayna'nın Kİev Şehrİnde Düzenlenen 1. Uluslararası Aquapark Konferansı

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Polin, 6 Mart'ta Ukrayna'nın Kiev şehrinde Ukrayna Aquapark Birliği tarafından düzenlenen 1. Uluslararası Aquapark Konferansına katılmıştır.

Çoğunluğunu yeni aquapark yatırımcıları, mevcut aquaparkların sahipleri ve müdürleri, havuz ve inşaat şirketleri ile Ukrayna Turizm & Kültür Bakanlığı danışmanlarının oluşturduğu konferans katılımcıları Polin'in Ukrayna Bölge Yöneticisi Okan Özel'in Aquapark sektörü, üretim yöntemleri, Avrupa normları, yenilikler, yeni ürünler ve Polin'in Dünya genelindeki projeleri ile Ukrayna ve Dünya'da Polin tarafından yapılan ve 2007'de açılacak yeni aquaparklar hakkındaki konuşmasına büyük ilgi göstermişlerdir.

Bu uluslararası konferansla birlikte Polin, bir kez daha Polin'in kalitesine güvenen ve projelerinin Dünya'da 70'in üzerinde ülkede 1000'i aşkın projeye sahip tecrübeli bir şirket tarafından başarıya ulaşmasını isteyen geniş çaplı bir müşteri kitlesine ulaşmıştır.

Polin nazik davetinden ötürü bu konferansı organize eden Ukrayna Aquapark Birliğine ve nazik katılımlarından dolayı da tüm katılımcılara teşekkürlerini bildirmekten mutluluk duymaktadır.