Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2007  >  Sayı 3
 

'Vİnpearl Aquapark', Nha Trang, Vİetnam...

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Polin bir kez daha taahhütlerini yerine getirmiş ve Vietnam'daki ilk aquapark projesini başarıyla gerçekleştirmiştir!

Vietnam'da bir adanın sahilinde uzanan tek aquapark olma özelliğini taşıyan Vinpearl Aquapark, Vietnam'ın Nha Trang Şehri'nin Hon Tre Adası'nda Haziran ayında açılmıştır.

Aquapark toplamda 60.000 m2'lik bir alan üzerine kurulu olup, etrafı 30.000 m2'lik çok geniş çaplı temalı yapay dağlarla ve 960m uzunluğundaki bir tembel nehirle çevrilidir. Aquapark aileler, çocuklar ve yüksek dozda heyecan veren oyunlar arayan ziyaretçilere hitap edecek şekilde 3 ana eğlence alanına bölünmüştür. Tümü Polin tarafından yapılan 20 adet su kaydırağına ve büyük bir çocuk oyun alanına sahip olan Vinpearl Aquapark'ta herkes kendi zevkine hitap eden bir oyunu kolayca bulabilmektedir.

Bu oyunlar yüksek dozda heyecan içeren ekstrem su kaydıraklarını, aile kaydıraklarını ve 21,30 m gibi yüksekliklerden başlayan yüksek eğimli ve hızlı kaydırakları içermektedir. Ayrıca, genç insanların keşfetme arzularını tatmin edecek 56 metre uzunluğunda bir korku tüneli de aquaparkta mevcuttur.

Vinpearl Aquapark'ın en önemli özelliklerinden biri 450 metre uzunluğunda bir sahil şeridine sahip olmasıdır. Bu sahil, parkı ziyaret eden turistlere gök mavisi denizin içinde yüzme ve bembeyaz kumların üzerinde yatarak güneşlenme imkanı sunmaktadır.

Polin, Vinpearl Aquapark'ın sahibine başarı, ziyaretçilerine ise de bol bol eğlenme ve iyi vakit geçirme dileklerini bildirmekten mutluluk duymaktadır.

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap