Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2014  >  Sayı 39
 

Yenİlenen Yüzüyle Polİn’İn Türkçe Web Sitesi Bugün Açılıyor!

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Yeni web sitemiz daha zengin içerik, günümüz trendlerini takip eden teknolojik altyapısı ve tasarım yenilikleriyle bugün açılıyor.

Ziyaretçilerine daha zengin bir içerik ve daha kolay bir erişim imkânı sağlayacak yenilenen web sitemizin öne çıkan özellikleri sayesinde Polin’e ulaşmak artık daha kolay olacak.

Web sitemizin tasarımını, son tasarım trendlerinin Polin ve kullanıcı ihtiyaçlarına uyarlanması ile yeniledik. Akıllı telefon ve tabletlerde çok küçük kalan görsellerle artık zorlanmayacaksınız. Yeni web sitemiz ara yüzünü ziyaretçilerimizin ekranına göre otomatik olarak ayarlıyor. Ziyaretçilerimiz, masaüstü bilgisayarları daha geniş ekranlara göre hazırlanmış bir tasarım ile izlerken, akıllı telefon ve tabletlerde de dokunmatik ekranlara göre optimize edilmiş, uzayabilen sayfaları kolaylıkla izleyebilecekler. Navigasyon bileşenlerinin tasarımını geliştirdik ve daha doğal bir bilgi akışı sağlayacak şekilde pozisyonlandırdık. Ziyaretçilerimiz Polin’in dünya genelinde 90 ülkede 2.500’den fazla gerçekleştirdiği projelerinden bazılarını Google Haritalar uygulaması üzerinden görüp detaylı bilgi edinilebilecek. Web sitemizin tüm içerikleri en iyi ziyaret deneyimini yaşatacak şekilde yenilendi. Ziyaretçileri, Polin’in yenilenen ürün ailesi ve yüksek müşteri memnuniyeti konusunda aydınlatacak yeni bölümler eklendi.

Yeni sitemizle sizlere daha iyi hizmet verebilmeyi umuyoruz. Dileriz beğenirsiniz.

Teşekkürler,

Polin Ekibi

 

Polin Hakkında

1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin, su kaydırakları ve su parkları tasarım, üretim ve montajında bir dünya lideridir. 90 ülkede 2500'den fazla su parkı projesi gerçekleştiren Polin; "Daima Yenilikçi", "Dünya Çapında Üstün Kalite" ve "Teknoloji Liderliği" vizyonuyla sektöründe birçok ilki gerçekleştirmiştir. Bugün birçok ülkenin, hatta kıtanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin imzası vardır. Dünya'nın en geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Polin'in 2010 yılında lanse ettiği King Cobra kaydırağı Avrupa'nın en iyi su kaydırağı seçilmiştir.

Polin 2006 yılından bu yana kaydıraklarını uzay mekiği üretiminde kullanılan iki tarafı parlak yüzeyli ve pürüzsüz, daha mukavim ama daha hafif, görselliği mükemmel ürün elde etme gibi önemli avantajları olan RTM (Resin Transfer Molding) kapalı kalıp teknolojisiyle üretmeye başlamıştır. Bu teknoloji kaydırak üretiminde en ileri noktadır. Polin böylece, bu üretim tekniğini kullanarak üretim yapan ilk ve tek Avrupalı su kaydırağı üreticisi olmuştur.

Polin su kaydıraklarının, tüm tasarım, üretim, montaj ve servis süreçleri 2003 yılından beri ISO Uluslararası Kalite Yönetim sistemi altında; Avrupa (EN) ve Amerika (ASTM) Normlarına uygun olarak yürütülmektedir. Polin bu kalite belgesine sahip ilk Avrupalı su kaydırağı üreticisidir.

Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

www.polin.com.tr


 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap