Home
  >  Kurumsal  >  İnsan Kaynakları  >  Kariyer
 

KARİYER

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Eğitim ve Geliştirme

Polin İnsan Kaynakları olarak, ‘İnsana yapılan yatırım, geri dönüşü en yüksek yatırımdır’ bilinci ile eğitim ve geliştirmeye büyük önem veriyoruz. Polin’in Dünya Su Kaydırakları sektöründe lider şirket olma vizyonuna ulaşmasında en önemli etkenlerden birinin çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak olduğunu biliyoruz.

Performans Yönetim Sistemi ve Kariyer Yönetimi uygulamalarımız çerçevesinde çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını planlıyoruz.  İç Eğitim veya Dış Kaynaklı Eğitim olarak planladığımız; Kişisel Gelişim Eğitimleri, Kalite Eğitimleri, Bilgi İşlem Eğitimleri, Mesleki-Teknik Eğitimler ve Şirket içi Süreçlerle İlgili Eğitimler ile çalışanlarımızın yetkinliğini arttırmaya çalışıyoruz. Yeni başlayan çalışanlarımız için tüm bölümlerde eğitim alacağı oryantasyon programı ile başlayan eğitim ve gelişim yolculuğunu, çalışma süresi boyunca destekliyoruz. 

Staj Olanakları

Polin A.Ş. olarak; lise ve üniversite öğrencilerine staj olanağı sağlıyoruz. Böylece, öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.

Polin’de staj yapmak için için şirketimiz İnsan Kaynakları Bölümüne staj başvurusu yapabilirsiniz.

Polin Gülümseten Uygulamalar

İnsan kaynakları olarak en önem verdiğimiz konulardan bir tanesi de şirket kültürü. Değerlerimiz arasında yer verdiğimiz ‘Polin’i Sahiplenme’ ve ‘Takıp Çalışması’ sözleriyle de ifade ettiğimiz gibi,  Polin’de  ekip ruhuna ve aidiyet duygusuna çok önem veriyoruz. Şirket içinde bu kurum kültürünü oluşturmak için tüm İnsan Kaynakları süreçlerimizi bu doğrultuda yönetiyor ve doğru eleman seçiminden çalışanlarımızın memnuniyetine kadar yaptığımız tüm çalışmalarla bunu destekliyoruz. Şirketimiz içinde,  bu ortamın oluşmasında büyük etkisi olan, bir araya geldiğimiz ve kaynaştığımız etkinliklerimize ‘Polin Gülümseten Uygulamalar’ adını veriyoruz. Polin Gülümseten Uygulamalar kapsamında şirket yemekleri, turnuvalar, geziler ve çeşitli sosyal etkinlikler düzenliyoruz. Bu ortamlarda hepimiz birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz. 

Bize Başvurun

Hoşgeldiniz!

Polin ailesine katılmak için aşağıdaki yollardan birini izleyebilirsiniz.  

Açık pozisyonlarımız için aşağıdaki linke tıklayıp, 'Kariyer.Net' üzerinden ilanlarımızı görebilir, başvuru yapabilirsiniz.

http://web7.kariyer.net/JobSearch/firmaprofil.kariyer?arn=&sid=&firma=3507

Aynı zamanda ik@polin.com.tr e-mail adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap