Home
  >  Hizmetler  >  Önemli Projeler  >  Aqua Fantasy Aquapark
 

Aqua Fantasy Aquapark

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Aqua Fantasy Yeni Kaydıraklarıyla Rekora İmza Atıyor

Sürekli gelişen ve yenilenen aquapark sektöründe, Dünya'nın önde gelen parkları en yeni, en heyecanlı, en ilgi çeken ürününü bulmak için sürekli bir arayış içindedirler. En yeni teknolojiyi en yeni tasarımla sunmak bu anlamda çok önemlidir.

Aquafantasy alanında iddialı bir su parkı olarak, Polin'in uzman tasarım ekibinin de önerileriyle bu sezon parkına yüksek kapasiteli, eğlenceyi ve paylaşmayı garantileyen, heyecanlı Polin imzalı iki su kaydırağı ekleyerek, hep "yeni" ve "en iyi" kalmayı garantiledi.

Aquafantasy Aquapark'a bu yıl eklenen kaydıraklardan ilki "Wave Slide". Hareketli kütlesi ile ziyaretçilerin ilgisini ilk anda çeken Wave Slide, bol adrenalinli bir yolculuk vadeden, enerjik, güvenli ve yüksek kapasiteli bir Polin kaydırağıdır. Aquafantasy ziyaretçilerinin bu yıl en çok rağbet edecekleri kaydıraklardan biri olmaya aday bu kaydırak, maksimum güvenli tasarımı ile ziyaretçileri en yüksek kayma performansınıza ulaştıracaktır.

Aquafantasy'de 2010 sezonunda yer alacak bir diğer kaydırak ise Aquafantasy Aquapark içinde yer alan tasarımı ve üretimiyle, sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da ve Dünya'da birçok rekora sahip olacak "Family Rafting Kaydırağı'dır". Bu kaydırak endüstrinin ilk ve tek RTM (Resin Transfer Molding) üretimi aile kaydırağıdır. 2,3 ve 4 kişilik botlarla kullanılabilir. Farklı eğimlere sahip olduğu için tasarımı daha esnektir. RTM (Resin Transfer Molding), olması ve yeni tasarlanan güvenlik kuşakları ile sektördeki hem estetik olarak hem fiziksel olarak en üstün ve en benzersiz aile kaydırağıdır. RTM (Resin Transfer Molding), iki tarafı parlak yüzeyli ve pürüzsüz, daha mukavim ama daha hafif, görselliği mükemmel ürün elde etme gibi önemli avantajları olan, ağırlıklı uzay ve uçak sanayinde kullanılan bir kapalı kalıp üretim yöntemidir ve kaydırak üretimi teknolojisinde en ileri noktadır.

Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri A.Ş. olarak;

2010 Mayıs ayında İzmir'in Selçuk ilçesinde bulunan Aquafantasy Aquapark'ta hizmete girecek ve tüm dizayn, üretim ve montajı tarafımızca tedarik edilen "Family Rafting Kaydırağı'nın" 222 metrelik uzunluğu ve özel üretim yöntemiyle (Resin Transfer Molding), Türkiye'nin En Uzun Family (Aile) Kaydırağı, Avrupa'nın En Uzun Family (Aile) Kaydırağı, RTM (Resin Transfer Molding) yöntemiyle üretilmiş Dünya'nın En Uzun Family (Aile) Kaydırağı olduğunu beyan ederiz.

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap