Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2017  >  Sayı 49
 

Polin Waterparks İmzası Fransa'nın En Büyük Su Parklarından O'Gliss Waterpark'ta

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Fransa, ilk Looping Rocket su kaydırağı ile Polin Waterparks imzasıyla Fransa'nın en büyük üçüncü su parkı olan O'Gliss Waterpark'ta bulustu.

İstanbul (23 Mayıs 2017) - Polin Waterparks, yıllardır süre gelen ilklere imza atma ve su parkları tasarım, mühendislik, üretim ve montajında  sektöre liderlik etme geleneğini bu kez Fransa'nın Le Bernard sehrinde bulunan O'Gliss Waterpark ile sürüyor. Polin Waterparks'ın tüm dünyadaki güçlü partner ağından sadece biri olan ve birlikte basarılı birçok ise imza attığı Edsun Loisirs ile en çok tercih edilen su kaydırakları Kamikaze, Freefall, Turbolance ve Looping Rocket gibi 12 imza su kaydırağı ile 60.000m²'lik bir alanda kurduğu O'Gliss Waterpark, Fransa'nın en büyük üçüncü su parkını tamamlamıs oldu. 

Fransa'nın Vendée sahilleri, essiz doğal güzellikleriyle turistlerin en çok tercih ettiği bölgelerin basında geliyor. Bu gölgede kurulu olan O'Gliss Waterpark, havuz alanında eğlenceli aktiviteler içeren çocukların ilgi odağı olan Ludo Park, palmiyelerle çevrelenen ziyaretçilerin kıyısında dinlenebilecekleri bir dalga havuzu olan Sunset Playa, park boyunca uzanan ve ziyaretçileri keyifli bir yolculuğa çıkaran nehirleri Exploral O, ziyaretçilerin adrenalin karsısında kendilerini test edebilecekleri heyecanı doruklarda yasayacakları su kaydıraklarına sahip olan Délir Space ile dört farklı eğlence merkezini bir arada sunuyor. 

O'Gliss Waterpark'ta Looping Rocket, Freefall, Kamikaze, Tunnel Body Slide, Giant Bpdy Slide, Twister Racer, Multi Surf, Flying Boats, Racer Twin Hybrid (Space Boat+Turbolance Combo), Kids Body Slide, Kids Wide Slide, Kids Freefall gibi  Polin Waterparks imzası tasıyan su kaydırakları ile ziyaretçilerine essiz anlar yasatmak için tasarlandı. Tüm bu su kaydıraklarının birlesimiyle Polin Waterparks bir basarılı projenin daha ana tedarikçisi oldu.

O'Gliss Aquapark'' videosunu izlemek için tıklayınız

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için tıklayınız 

  ###

Görsel 1 

 

Görsel 2

 

Görsel 3

Görsel 4

Görsel 5

Görsel 6

Polin Waterparks Hakkında 

1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin Waterparks, su parkları tasarım, üretim, mühendislik ve montajında bir dünya lideridir. 100 ülkede 2500'den fazla su parkı projesi gerçeklestiren Polin Waterparks; "Daima Yenilikçi", "Dünya Çapında Üstün Kalite" ve "Teknoloji Liderliği" vizyonuyla sektöründe birçok ilki gerçeklestirmistir. Bugün birçok ülkenin, hatta kıtanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin Waterparks imzası vardır.

İletisim: Sohret Pakis / Pazarlama ve Kurumsal İletisim Direktörü 

Tel.: (+90 262) 656 64 67 

Email: sohret.pakis@polin.com.tr 

Web: www.polin.com.tr 

Daha fazlası için tıklayınız.

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap