Home
  >  Haberler  >  E-Bültenler  >  2017  >  Sayı 49
 

Polin Waterparks'ın İmza Su Kaydırağı Space Race'e Bir Ödül de Aquatics International'dan!

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

İmza su kaydırakları arasında bir devrim niteliği tasıyan ve su parkı severlerin tüm isteklerini bir kaydırakta bulusturan Space Race, ödüllerine bir yenisini ekledi.      

İstanbul (27 Nisan 2017) - Amerika Birlesik Devletleri'nin önde gelen yayınlarından Aquatics International tarafından bu yıl 13.'cüsü düzenlenen ve derginin okuyucularının oyları ile seçilen "En Değerli Ürün" (Most Valuable Product) ödülüne Polin Waterparks'ın en yeni imza su kaydıraklarından biri olan "Space Race" layık görüldü. Space Race su kaydırağı, 2015 yılında International Association of Amusement Parks and Attractions (IAAPA) tarafından düzenlenen IAAPA Attractions Expo'da Polin Waterparks'ın yeni imza tasarımlı su kaydırağı olarak beğeniye sunulmustu.

Dünyada ayrı kulvarlarda olmak üzere, 8 kisi, 4'er kisilik 2 takım halinde yarısabilecekleri ilk merkezi platformlu kase (bowl-slide) kaydırağı olma özelliği tasıyan Space Race, su parkları ziyaretçilerinin birçok beklentisini karsılar cinsten: yüksek kapasiteli, yarıs heyecanını yasatan, ikonik tasarıma sahip ve yarısan takımların dısında izleyenleri de eğlenceye dahil ederek heyecana ortak olmalarını sağlayan bir su kaydırağı! 2016 yılı içinde dünyada ilk kurulumu Çesme Oasis Aquapark, İzmir'de gerçeklesen Space Race, Kasım 2016'da düzenlenen IAAPA Attractions Expo'da sektörün en prestijli ödüllerinden biri olan IAAPA Brass Ring ödüllerinde "En İyi Yeni Ürün" kategorisinde A sınıfı ödülüne layık görülerek Polin Waterparks'ın basarılarına bir yenisini eklemis oldu. Aquatics International, 2015 yılında yine Polin Waterparks imzalı "Super Combo" su kaydırağını "En Değerli Ürün" (MVP) olarak seçmis ve sektördeki bakısları "Super Combo" su kaydırağı üzerine toplamıstı.

Space Race, geometrisi diğer kase tipi kaydıraklara benzese de kayma deneyimi süresince iki ayrı tüp kaydırak içinden geçip kasede merkez kaç kuvvetiyle tekrar tekrar tur atarak en yüksek hıza ulasır ve bu özelliği, Space Race'i diğer kaydıraklardan ayıran en önemli noktadır. Eğlence konusunda ise aynı deneyimi iki farklı gruba kıyasıya rekabeti yasatma imkanı sunar. Space Race'in diğer karakteristik özelliği ise kule girisleridir. Kullanıcılar daha botlarına oturmadan yarısan diğer takımları izleyebilecekleri bir izleme terasından bu heyecana ortak olabilir.

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için tıklayınız.

Space Race videosunu izlemek için tıklayınız.  

###

Görsel 1  

Görsel 2 


Görsel 3 

Görsel 4 

 Görsel 5

  Görsel 6

Görsel 7


Polin Waterparks Hakkında

1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin Waterparks, su parkları tasarım, üretim, mühendislik ve montajında bir dünya lideridir. 100 ülkede 2500'den fazla su parkı projesi gerçeklestiren Polin Waterparks; "Daima Yenilikçi", "Dünya Çapında Üstün Kalite" ve "Teknoloji Liderliği" vizyonuyla sektöründe birçok ilki gerçeklestirmistir. Bugün birçok ülkenin, hatta kıtanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin Waterparks imzası vardır.

İletisim: Sohret Pakis / Pazarlama ve Kurumsal İletisim Direktörü 

Tel.: (+90 262) 656 64 67 

Email: sohret.pakis@polin.com.tr 

Web: www.polin.com.tr 

Daha fazlası için tıklayınız.

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap