Home
  >  Kurumsal  >  Neden Polin?
 

NEDEN POLİN?

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 
 Deneyim ve Uzmanlık

40 yıllık sektör tarihçesi, 103 ayrı ülkede 3000 proje gerçekleştirmesi Polin’e benzersiz bir işletme ve teknolojik uzmanlık kazandırmıştır.

 Know - How

Zengin ve benzersiz iş tecrübemizle sektörümüzde rakiplerimiz arasından ayrılırız. 38 yıldır Dünya'nın yer yanındaki projelerden edindiğimiz zengin bir deneyim hazinemiz var. Farklı kültürlere yönelik çözüm sağlarken de farklı ülkelerdeki yerel teknik gereksinimleri karşılarken de bu birikim başarımızın önemli bir anahtarı konumundadır.

 Dünya Çapında Referanslar

Farklı boyutlarda ve zorlukta 3000 projeyi 103 ülkede başarıyla tamamladık.

 Güçlü Ortak Ağı

Biz Dünya’da 50 farklı ülkede yerleşik mükemmel iş ortaklarımızla güçlü ve uzun vadeli ortaklıklar kurmayı başardık.

 Mükemmel Bir Ekip

Aquatic sektöre adanmış yenilikçi, yetenekli ve deneyimli bir ekibiz. Ekibimizin kalitesi bizi sektörde farklı kılan en güçlü unsur.

 Güçlü Ar-Ge Odağı

Araştırma ve geliştirmeye önem veririz. Ürünlerimizi ve servisimizi daima geliştirmek ve sektöre daima yeni, benzersiz ve değer katan ürünleri sunmaktan asla vazgeçmeyiz.

 Üstün Kalite Taahüdü

Biz global olarak tüm sektörde kendimizi en iyi kalite ve en iyi servis ile kanıtladık. Bizim her zaman en büyük hedefimiz sektörde en iyi, daima yenilikçi ve en kaliteli ürünleri üretmektir.

 Rekabetçi Fiyatlandırma

Biz üstün kaliteli ürün ve hizmetlerimizi olabilecek en rekabetçi fiyat politikasıyla sunarız.

 Müşteri Odaklılık

Gurubumuz müşteri odaklı bir organizasyondur. Yaptığımız her işin, sunduğumuz her ürün, hizmet veya fikrin odağında sadece müşteri vardır.

 Güçlü Tedarikçi Ağı

Biz sadece dünyanın önde gelen tedarikçileri ile çalışırız. Tedarikçilerimiz bizim iş ortaklarımızdır. Tedarikçilerimizle güçlü iş ilişkilerimiz vardır ve tedarikçilerimizce itibarlı bir yere sahibizdir.

 Yüksek – Kapasite Üretim Alanları

Son teknoloji üretim tesislerimizle, yüksek kapasiteli bir fabrikayız.

 Tüm Kompozit Üretim Yöntemlerinde Yetkinlik

Fabrikamızda klasik yöntemlerden en ileri kompozit üretim yöntemlerine kadar tüm teknikler profesyonelce uygulanmaktadır. Polin tesisleri adeta bir kompozit üretim akademisidir.

 Kolay İletişim

Biz biliyoruz ki herhangi bir projenin başarısı için etkili ve etkin iletişim olmazsa olmazdır. Bunca yıllık sektör deneyimi bize her kültürden insanla başarılı bir iletişim için benzersiz bir tecrübe kazandırdı. Müşterilerimizle iletişimde olan tüm personelimiz akıcı İngilizce konuşur.

 Coğrafi Konum ve Kültür

Türkiye coğrafi konumu ile Avrupa, Asya ve Afrika kıtaları için önemli bir lojistik avantaja sahiptir. Üç büyük pazar arasında üretim üssü olarak yer alır. Dünya haritasına baktığımızda, Türkiye yer olarak doğu ve batının buluştuğu noktadadır. Burada yüzlerce kültürün izlerini hala sürebilirsiniz, dört mevsimin tadını yaşayabilirsiniz. İşte böyle bir kültürel, fiziksel ve tarihsel mirasa sahip olmak bizim tasarım ekibimizi diğerlerinden bir adım öne çıkaran bir sinerji yaratıyor. Böylece Dünya’nın en iyi projelerinde Polin ekibinin imzası var.

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap