Home
  >  Hizmetler  >  Önemli Projeler  >  H2o Aquapark
 

Polİn İmzalı Kaydıraklar Rusya’da Ödül GetİRDİ!

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Tamamı Polin imzası taşıyan su kaydırakları ile Rusya’daki H2O Aquapark “Golden Pony” ödülü alırken aynı zamanda ziyaretçi akınına da uğruyor.

Kocaeli, Türkiye (Haziran 5, 2014) – Açılışından henüz bir yıl geçmeden Rusya’nın en prestijli eğlence merkezlerinden biri haline gelen Rostov’daki H2O Kapalı Su Parkı, bölgede yaşayanların ve turistlerin akınına uğrarken, eğlence sektörünün önemli ödüllerinden “Golden Pony” ödülüne de layık görüldü.

Geçtiğimiz Mart ayında Moskova’da gerçekleşen RAAPA fuarında lanse edilen ödülün sürpriz olmadığını belirten Polin Su Parkları Rusya Ofisi Genel Müdürü Selim Doğuoğlu, açıldığı günden bu yana parkın çok popüler olduğunun altını çiziyor. Doğuoğlu, Rusya’da su parklarına giderek artan bir ilgi olduğunu ve H20 Aquapark’ın da bu sektör içinde kaydırakları ile öne çıkan bir merkez olduğunu da ekledi.

Rusya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden olan Horizon Megacenter’ın bir parçası olarak 2013 yılının Haziran ayında açılan H2O Aquapark, 5 ay gibi kısa bir sürede inşa edildi.

Teknoloji ve Kusursuz Tasarım Bir Arada

Parkın tasarımından kurulumuna kadar geçen süreci çok başarılı bir şekilde yönetmeyi bölgede bulunan ofisi sayesinde başaran Polin, yıllardır kullandığı “RTM” üretim teknolojisi sayesinde kaydıraklarında elde ettiği mükemmel parlak görüntüyü, yine patentli teknolojisi “Doğal Işık Efekti” ve “Özel Desen Efektleriyle” birleştirerek parkın ziyaretçilerine muhteşem bir deneyim yaşamalarını sağladı.

7’den 77’ye Sınırsız Eğlence Sunuyor

H2O Aquapark içinde  Çocuk Havuzları, yüksek kapasiteli Dalga Havuzları, su ve hava masajı yapan Spa Havuzları yanında Multislide, Kamikaze, Freefall, Magic Hole, Turbo Tunnel Slide, Space Hole, Black Hole, Black Hole ve Flying Boats Kombinasyonu, Tunnel Body Slide, Giant Body Slide, Tsunami gibi Su Kaydırakları ile Korsan Temalı İnteraktif Su Oyun Grupları gibi her yaşa hitap eden atraksiyonlar bulunuyor.

Aynı zamanda park içinde gerçekleştirilen etkinlikler ile ziyaretçilere farklı eğlenceler de sunarken, tüm bu organizasyonlar parkın aldığı ödülle yetinmeyeceğini ve başarılarını devam ettireceğini gösteriyor.

Please click for high-resolution images to accompany this story  

 

Polin Hakkında

1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin, su kaydırakları ve su parkları tasarım, üretim ve montajında bir dünya lideridir. 90 ülkede 2500'den fazla su parkı projesi gerçekleştiren Polin; "Daima Yenilikçi", "Dünya Çapında Üstün Kalite" ve "Teknoloji Liderliği" vizyonuyla sektöründe birçok ilki gerçekleştirmiştir. Bugün birçok ülkenin, hatta kıtanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin imzası vardır. Dünya'nın en geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Polin'in 2010 yılında lanse ettiği King Cobra kaydırağı Avrupa'nın en iyi su kaydırağı seçilmiştir.

Polin 2006 yılından bu yana kaydıraklarını uzay mekiği üretiminde kullanılan iki tarafı parlak yüzeyli ve pürüzsüz, daha mukavim ama daha hafif, görselliği mükemmel ürün elde etme gibi önemli avantajları olan RTM (Resin Transfer Molding) kapalı kalıp teknolojisiyle üretmeye başlamıştır. Bu teknoloji kaydırak üretiminde en ileri noktadır. Polin böylece, bu üretim tekniğini kullanarak üretim yapan ilk ve tek Avrupalı su kaydırağı üreticisi olmuştur.

Polin su kaydıraklarının, tüm tasarım, üretim, montaj ve servis süreçleri 2003 yılından beri ISO Uluslararası Kalite Yönetim sistemi altında; Avrupa (EN) ve Amerika (ASTM) Normlarına uygun olarak yürütülmektedir. Polin bu kalite belgesine sahip ilk Avrupalı su kaydırağı üreticisidir.

Polin ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin. www.polin.com.tr

Detaylı bilgi için Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Şöhret Pakiş ile (+90 262) 656 64 67 numaralı telefonumuzdan ya da sohret.pakis@polin.com.tr e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap