Home
  >  Hizmetler  >  Önemli Projeler  >  Orbita Aquapark
 

Orbita Aquapark

FacebookTwitterLinkedinGooglePrint
 

Orbita Aquapark Yine Polin’i Seçti

Ukrayna, Koblevo’da 2011 yılında 4 hektar açık alan üzerine kurulan, Orbita Aquapark mevcut su parkını genişletirken, daha önce de olduğu gibi yine Polin’i seçti.

Park sahipleri, parkın ilk senesindeki popülaritesinden o kadar memnun kaldılar ki hemen parkın ilk kaydıraklarını tedarik eden Polin ile görüşüp yeni kaydıraklar ve interaktif su oyun gurubu eklemeye karar verdiler. Su parkına ekledikleri yeni alan bu yaz hizmete açıldı. Yeni eklenen kaydıraklar ile birlikte parkın toplam alanı 12 hektar oldu.

2011 yılında Polin tarafından Orbita Su Parkına tedarik edilen kaydıraklar:

Wave Slide, Space Hole, Rafting Slide, Multislide, Black Hole ve Çocuk Kaydırakları

Tesise bu yıl eklenen Polin kaydırakları;

Looping Rocket: Looping Rocket, roket formunda kaydırağa özel giriş teknolojisiyle fark yaratan hızlı ve yüksek adrenalinli bir kaydıraktır. Kendinizi serbest bırakmaya hazır mısınız? Bugüne kadar yaşadığın en hızlı düşüşe hazır ol. Bu kaydırağı Magic Shine ve Magic Shine’nin şeffaf renkleri ile sunuyoruz.

Cennet Adası Su Oyun Gurubu: Polin’in temalı su oyun alanlarından biri olan Cennet Adası daha keyifli bir su oyunu deneyimi için tasarlanmıştır. Konuklarınız sadece onlara sunulan ile yetinmeyecek, kendi eğlencelerini kendileri yaratacaklar. Cennet Adası; Su kaydırakları, vanalar, fıskiyeler, dekoratif aksesuarlarıyla küçük misafirlere unutulmaz bir deneyim sunmak için harika bir fırsat!

Black Hole: Kendisine özgü ve inanılmaz bir kayış zevki yaşatan bu kapalı/karanlık kaydırak, kesinlikle en popüler kaydıraklarımızdan biridir. Bu kaydırağa ait Doğal Işık Efektleri kaydırağın içindeki suyla harika bir görsel uyum gösterirken, yüksek hızla kayanlara unutulmaz bir görsel şölen sunmaktadır.

Rafting Slide ve Wide Rafting Slide: Rafting Slide ve Wide Rafting Slide size unutulmaz bir tecrübe yaşatacak açık su kaydıraklarımızdır. Her virajda yeni bir heyecan tadabileceğiniz bu kaydıraklarımızda, arkadaşlarınızla, çocuğunuzla ve eşinizle birlikte kaymanın zevkini keşfedeceksiniz. Tsunami veya Space Hole gibi kaydırakları çok heyecanlı bulan, Black Hole gibi kapalı olanlardan çekinenler için güzel bir alternatiftir. Rafting Slide ve Wide Rafting Slide kaydırakları, kendisi ile uyumlu kesiti sayesinde Black Hole Kaydırağı ile beraber kullanılıp tek bir kaydırak da (kombine kaydırak) yapılabilir. Böylece iki kaydırağın özelliklerini tek bir kaydırakta toplayabilirsiniz

Çocuk Oyun Alanı: Polin’in birbirinden eğlenceli çocuk kaydırakları, duş ve fıskiyeleri ile donatılmış bu alan, minikleriniz için vazgeçilmez bir eğlence alanı olacaktır.

 
 
  • Facebook
  • Twitter
  • Linked-In
  • Instagram
  • Youtube
  • Pinterest
 
Maceraya hemen başlamak için QR Kodu okutun.
 
 

POLIN WATERPARKS: WATER PARK SUPPLIER & WATER SLIDE MANUFACTURER

CallSend E-Mail
 
GoogleMap